0 800 21 77 64

ТОВ МОДУЛЬ-УКРАЇНА

ВІТЧИЗНЯНИЙ ВИРОБНИК, ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

Архiв: 2024 2023 2022

ПРЕСС-ЦЕНТР:

Элементы 121—125 из 140.
 • 22 грудня
 • Маркування як засіб захисту від «фальсифікату»

  Як тільки продукція отримує визнання на ринку, стає популярною, практично будь-яка компанія-виробник стикається з проблемою незаконного використання товарної марки без відома і згоди власника прав на його виробництво.

  В даному випадку маркування є способом вирішення проблеми підробки та ідентифікації товарів.

  З метою захисту кінцевих виробників від можливого «фальсифікату» на Модуль-Україна в 2017 році було впроваджено маркування всієї виробленої продукції: оцинкованого рулонного прокату і пофарбованого рулонного прокату.

  При цьому на пофарбованому рулонному прокаті присутня подвійне маркування: перше наноситься в процесі оцинкування із зазначенням дати; друге - в процесі фарбування також із зазначенням дати.

 • 14 листопада
 • Компанією «Модуль-Україна» проведена щорічна конференція «Модуль-Україна: розвиток і перспективи»

  8-9 листопада 2017 року у м.Кам'янець-Подільський відбулася чергова щорічна конференція «Модуль-Україна: розвиток і перспективи», в якій взяли участь понад 40 провідних виробників виробів з тонколистового прокату з покриттям.

  Відзначимо, що компанія «Модуль-Україна» на сьогоднішній день є другим найбільшим виробником оцинкованого прокату і єдиним виробником прокату з полімерним покриттям в Україні.

  В ході конференції були обговорені технологічні можливості підприємства, впроваджувані інновації, питання якості продукції, а також перспективи розвитку «Модуль-Україна» в 2018 році.

 • 14 вересня
 • Компанія «Модуль-Україна» продовжує розширювати лінійку продукції нарощуючи виробничі потужності
  У листопаді 2016 року починаються роботи по установці і наладці агрегату поздовжньо-поперечного різання, закінчення яких, і початок випуску нового продукту, планується на грудень 2016 року.
  Асортимент продуктів штріпсування включає як оцинкований прокат стандарту EN10346, так і прокат з полімерним покриттям стандарту EN10169, і варіюється в товщині від 0,30 до 1,5 мм по товщині і завширшки на вимогу замовника.
 • 7 липня
 • Інформаційний лист

  Шановні партнери! Повідомляємо Вам, що на ринку України в даний час почастішали випадки роботи недобросовісних компаній з підозрою на шахрайську діяльність, які використовують в своїх злочинних цілях найменування ТОВ «МОДУЛЬ-УКРАЇНА» і схожий домен електронної пошти.

 • 17 листопада
 • Оновлення асортименту «Модуль-Україна»
  У жовтні-листопаді 2015 року завод «Модуль-Україна» істотно розширив свою продуктову лінійку, освоївши нові види продукції.
  Зокрема підприємство розширило асортиментний ряд за наступними вже доступними споживачам позиціями:
  - Оцинкований прокат з лабораторно підтвердженим цинковим покриттям 275 г / м2, відповідним першого класу покриття;
  - Оцинкований прокат товщиною 1,2 мм;
  - Оцинкований прокат товщиною 0,32 мм.